Feniks on Facebook
 

Kupon upominkowy
więcej...

Zabiegi we dwoje
więcej...

Nasze Nowości

więcej...

 
 Makijaż

Spa Table
To super ekskluzywne łóżko do masażu z funkcją fal brzegu morskiego, chromaterapią,   termostatycznym podgrzewaniem.

Masaż to jedna z najstarszych metod stosowanych w medycynie. Jest najbardziej osobistym jakościowo, najbardziej wartościowym sposobem dawania uczucia przyjemności i wspaniałą okazją, aby rozpieszczać równocześnie ciało i duszę, pozwolić na przepływ pozytywnej energii, odstresować, usunąć zmęczenie i wyczerpanie.

Masaż gorącymi muszlami z Filipin - Masaż gorącymi muszlami filipińskimi bazuje na mocy ciepła i dotyku. Wytwarzane ciepło oparte jest na naturalnej harmonii surowców pochodzących z oceanów: minerałów wodorostów oraz alg morskich. Muszle, które wykorzystuje się do zabiegu to egzotyczne muszle małż Tiger Calm, które pozyskiwane są u wybrzeży Filipin.

Główne efekty zabiegu:
• eliminacja zmęczenia psychicznego,
• odmłodzenie i uelastycznienie skóry,
• poprawa kolorytu skóry,
• rozluźnienie napiętych mięśni,
• usprawnienie krążenia krwi i limfy,
• usunięcie napięć, relaks ciała i ducha,
• regeneracja i rewitalizacja ciała.

Masaż klasyczny
Stosowany jako środek usuwający napięcia jest on idealny w przypadku nadmiernego napięcia mięsni, które w ciągu dnia mogą stawać się coraz boleśniejsze. Usuwa stres i zwiększa żywotność. Pobudzenie ukrwienia wpływa dodatnio na wygląd skóry : staje się ona różowa, odświeżona i bardziej elastyczna. Masaż klasyczny bardzo korzystnie wpływa na układ krążenia, pobudza receptory znajdujące się w skórze, rozluźnia, znosi napięcie mięśniowe, co powoduje, ze każdy czuje się zdrowszy, bardziej atrakcyjny i wypoczęty.

Masaż relaksacyjny gorącymi olejami
Jest to technika masażu, prowadząca do głębokiego odprężenia i regeneracji. Przywraca stan naturalnej równowagi w organizmie, pobudzając siły witalne i ich harmonijny przepływ w ciele. Celem masażu jest równoległe zadziałanie na większą płaszczyznę ciała. Stosowana technika łączy w sobie elementy masażu klasycznego i leczniczego. Użycie esencji ziołowych wspomaga uwalnianie napięć emocjonalnych i wzmacnianie sił witalnych.

Masaż stemplami Karite
Masło „Karite” używane do masażu to panaceum na wszelkie dolegliwości skórne. Zawiera ogromne ilości witamin i posiada właściwości pielęgnacyjne. Powoduje natłuszczenie i nawilżenie skóry przez co staje się ona bardziej aksamitna. Poza tym opóźnia proces starzenia skóry i likwiduje zmarszczki. Eliminuje stany zapalne. Stosowane jest w podrażnieniach, alergiach oraz dermatozach. Masaż stemplami przynosi ukojenie duszy i ciała wraz z cudownym efektem odmładzającym. Wskazany jest dla osób zabieganych i zapracowanych.

Masaż gorącymi kamieniami
Delikatny masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi, które posiadają właściwości długiego utrzymania ciepła. Masaż jest zbawienny dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało. Ma zastosowanie głównie przy redukcji napięć oraz stresu. Zostawia niezapomniane uczucie lekkości. Masaż ułatwia oddychanie skórne, poprawia jej elastyczność i jędrność oraz przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych.

Masaż gorącą czekoladą
Jest to masaż, który „Pieści Twoje ciało” – porywający, prawdziwie zmysłowy, oddziałujący zarówno na psychikę jak i mentalne samopoczucie. Do zabiegu wykorzystywana jest naturalna czekolada w połączeniu z olejkiem kokosowym. Zabieg polecany osobom z przesuszoną, zmęczoną skórą, z cellulitem. Po masażu skóra jest doskonale nawilżona, odżywiona i wygładzona.

Masaż olejkiem ze świecy
Masaż z wykorzystaniem świecy jest najnowszym światowym trendem. To wyjątkowa ceremonia oddziałująca na zmysły. Masaż wykonywany jest ciepłym olejkiem ze świecy, będącym połączeniem naturalnego wosku pszczelego i oleju kokosowego z mieszaniną olejków eterycznych. Jego odżywcza formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, gładką i miękką. Masaż ten, dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającym aromacie pobudza zmysły i gwarantuje niepowtarzalne doznania. 
 
 Copyright 2009 O FIRMIE | NOWOŚCI I PROMOCJE | TECHNOLOGIE | CENNIK | KONTAKT  

Tagi: Reklama OstródaAgencja reklamowa OstródaGrafika OstródaFotografia OstródaStrony www Ostróda